Sluneční balzám

s Q10

Proti vráskám
Proti vráskám

Sluneční balzám s Q10 

je vhodný pro:

  • citlivou
  • smíšenou 
  • i problematickou pleť

Vaši pokožku:

  1. vyživuje
  2. hydratuje
  3. chrání před vnějšími vlivy včetně slunečního záření 
  4. pomáhá proti vráskám. 

Obsahuje: 

Jojobový olej, který  patří k nejprospěšnějším a nejcennějším přírodním olejům. Dokáže udržet přirozené Ph pleti, její vlhkost i vláčnost. Zvyšuje elasticitu kůže, vyhlazuje drobné vrásky očního okolí, rtů, ale i krku a dekoltu. Je vhodný pro každý typ pleti, především pro smíšenou. Je vhodný na opruzeniny a podobné kožní neduhy, tiší svědění pokožky. Zmírňuje viditelnost pigmentových skvrn. Čistí pokožku, pomáhá léčit akné, opary a jizvy. Působí proti vzniku strií a chrání před UV zářením.

Koenzym Q10 který je přirozeně přítomný fyziologický antioxidant v pokožce, který se stářím ztrácí a je nutné ho doplňovat. Zajišťuje obnovu buněk a zvyšuje jas pleti Podporuje tvorbu kolagenu a omlazuje. Působí jako ochranný filtr proti škodlivým vlivům toxinů i záření. 

Ricínový olej který je třetí důležitou složkou balzámu. Má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a protiplísňové účinky. Zvláčňuje, hydratuje pleť, vyhlazuje vrásky a brání jejich tvorbě. Snižuje viditelnost jizev a pigmentových skvrn a skvěle pomáhá proti akné. Působí proti striím i svědění. Regeneruje pokožku při pobytu na slunci i po něm a je považován za jeden z nejlepších olejů v prevencí proti stárnutí.

Možnost zakoupení osobně přímo u mě v masérně. 

Cena 280 Kč