Proč jít právě ke mně na masáž? 

Přečtete si a sami se rozhodněte...

Srdečně Vás zdravím a vítám...

Jmenuji se Lenka. A jsem tu, abych Vám pomohla od napětí, bolestí, spasmů, které jsou nejen nepříjemné, ale také často v běžném životě omezují pohyb. Při masážích jednotlivá místa uvolňuji a věnuji jim plnou pozornost, k přičemž dochází k jejich úlevě. Také se dostavuje příjemný odpočinek, relaxace, které navodí vnitřní klid i načerpání nových sil.   A k tomu směřujeme, abychom se ve svém těle cítili dobře, neboť naše naladění se odráží i na naší psychice, vnitřní spokojenosti a pohody. 

Sama jsem dlouhá léta trpěla bolestmi zad. Nejhorší to bývalo ráno po probuzení. Ačkoli k tomu nebyla zjevná příčina. Proto jsem se začala zabývat jednoduchými cvičeními. Na masáže jsem zatím chodit nechtěla, neboť jsem byla hodně stydlivá a nerada se svlékala. A tu mi do cesty přišlo japonské Shiatsu, kde se nesvlékalo a tělu i mysli to velmi prospívalo. Nakonec jsem se postupně propracovala až ke klasickým  masážím a různým technikám, které taktéž pomáhají navrátit tělo do svého původní stavu. 

Věnuji se především těm technikám, které, to co je třeba, jemným, šetrným způsobem uvolní. Nejsem zastánce toho názoru, že ,,pořádná,, masáž má bolet. Pokud dochází k bolesti tak jen do tvz. příjemné bolesti. Nikoli však za hranici její nepříjemnosti či snesitelnosti.  Dle Vašeho přání se zaměřím na tu oblast, kterou potřebujete. Některé masáže se velmi dobře doplňují a tak vybírám techniky individuálně a intuitivně tak, jak vnímám, že je potřeba. Z toho důvodu není žádná masáž úplně stejná a může obsahovat prvky z jiných masáží. 

Pokud se rozhodnete pro celostní harmonizující masáže doporučuji dvouhodinové. Kde se věnuji též hlavě a obličeji. Tyto masáže značně odvádějí stres i napětí a jsou velmi příjemné, blahodárné.