Breussova masáž zad

Velmi jemná energetická masáž zad a páteře

Breussova masáž zad

Jedná se o velmi jemnou citlivou a energetickou masáž zad a páteře. Při této technice se významným způsobem regenerují a vyživují meziobratlové ploténky, které mohou pomoci k vyřešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, zvláště v oblasti kříže a beder. 

Podle Rudolfa Breusse, který tuto masáž vyvinul na základě svých dlouholetých zkušeností a léčitelské praxe, neexistují zničené nebo opotřebované plotýnky, ale pouze plotýnky degenerované. A ty se dají pravidelnou masáží obnovit. Používá se třezalkový olej (má velmi léčivou sílu) , který se na nanese do meziobratlových plotének, čímž dojde k jejich regeneraci a uvolnění nervů. Po té se na ošetřovanou část páteře přiloží jemný hedvábný papír, který slouží jako kondenzátor nečistot. Dále postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování, což umožní třezalkovému oleji hlouběji pronikat do páteře a léčivě působit. Tato část masáže je pokládána za velmi uklidňující. A celkově pomáhá výrazně uvolnit tělesné, psychické i duševní blokády. 

Kontraindikace: 

• alergie na třezalkový olej 
• zvýšená fotosenzibilita (citlivost na sluneční světlo)
• při užívání psychofarmak 

Důležité upozornění:
Třezalkový olej je citlivý na světlo, z tohoto důvodu by se neměla ošetřovaná část těla vystavovat pobytu na slunci, v solárii či laserovému ošetření. Mohlo by dojít k zčervenání kůže či jiné alergické reakci. 

Pokud nevíte, zda máte alergii na třezalku nebo z jiného důvodu ji nechcete, nevadí. Pro tyto případy používám mast Konopku s dýňovým olejem, která stejně dobře třezalku zastoupí. 

Doporučení: Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná.

Ceník

Breusseova masáž zad 30 min

Breussova masáž zad 60 min


350 Kč

650 Kč 

Kde mě najdete 

Pardubice, Havlíčkova ulice 1035 (naproti restauraci Staré Časy)  

Objednejte se na masáž

Zavolejte na +420 604 952 733 nebo se objednejte pomocí formuláře.

Ozvu se Vám do druhého dne.